5 nejlepších vegetariánských restaurací v Andalusii

30.09.2023
  • Pokud neradi jíte maso nebo živočišné produkty nebo jste zastánci dobrých životních podmínek zvířat, doporučujeme těchto osm veganských a vegetariánských restaurací v Andalusii 

Amalthea, Ronda de Isasa, 10, Córdoba

Kreativní, veganská a vegetariánská, středomořská a udržitelná kuchyně. Pracují s místním ovocem a zeleninou. S privilegovaným výhledem na řeku Guadalquivir vám toto místo zajistí 100% bio produkty. 

Veganitessen, Mercado del Arenal, s/n, Sevilla

Pokud chcete kromě slaného ochutnat i na sladké, ve Veganitessen mají velký výběr veganských dezertů a občerstvení . K jídlu si můžete dát například jejich lahodné lilky plněné bešamelem nebo skvělé čokoládové a ořechové bonbóny.

Masero, Avenida Martín Alonso Pinzón, 14 let, Huelva

Masero má exkluzivní veganské menu, ve kterém vynikají veganské portobello a dýňové krokety, papája salmorejo , tatemado avokádový tatarák nebo burger "The Latin Burguer" vyrobený z pikantních chilli fazolí, do kterých se přidává sýr.vegan a okra.

La Veganesa, Calle San Antonio Abad, 5, Cádiz

Nyní jedeme do Cádizu, abychom si pochutnali na La Veganesa, domácím a veganském jídle připravovaném denně, mezi nimiž vynikají plněná vejce, lívanečky s čerstvými mořskými řasami a sójovou majonézou a  lesními houbami s pepřem Padrón.

Hicurri, Plaza de los Girones, 4, Granada

Pokud jste na návštěvě Granady a jste vegani, jděte do Hicurri: kuchyně je otevřená po celý den a nabízí denní menu s pokrmy, jako je salmorejo s avokádem, seitan tikka masala a basmati, ratatouille s chudými bramborami a dezerty, jako je mandlové tiramisu a kakaový a kokosový pudink.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Malaga se pomalu připravuje na Vánoce. Ulice se začínají plnit dekoracemi a světly, která předpovídají brzký začátek tradičního osvětlení centra Malagy.

Tento pátek 4.8, stejně jako každý první pátek v srpnu, se na celé planetě slaví Světový den piva , známý také jako Světový den piva, svátek, jehož cílem je uctít jeden z nejoblíbenějších alkoholických (a nealkoholických Pivo . Historie této oslavy je poněkud rozptýlená, protože neexistuje žádný konkrétní dokumentovaný původ těchto oslav. Má se...

Španělsko je známé svými vynikajícími víny a má mnoho regionů, které produkují vynikající vína. Zde je několik regionů ve Španělsku, které jsou známé pro svá vynikající vína: