5 nejlepších vegetariánských restaurací v Andalusii

30.09.2023
  • Pokud neradi jíte maso nebo živočišné produkty nebo jste zastánci dobrých životních podmínek zvířat, doporučujeme těchto osm veganských a vegetariánských restaurací v Andalusii 

Amalthea, Ronda de Isasa, 10, Córdoba

Kreativní, veganská a vegetariánská, středomořská a udržitelná kuchyně. Pracují s místním ovocem a zeleninou. S privilegovaným výhledem na řeku Guadalquivir vám toto místo zajistí 100% bio produkty. 

Veganitessen, Mercado del Arenal, s/n, Sevilla

Pokud chcete kromě slaného ochutnat i na sladké, ve Veganitessen mají velký výběr veganských dezertů a občerstvení . K jídlu si můžete dát například jejich lahodné lilky plněné bešamelem nebo skvělé čokoládové a ořechové bonbóny.

Masero, Avenida Martín Alonso Pinzón, 14 let, Huelva

Masero má exkluzivní veganské menu, ve kterém vynikají veganské portobello a dýňové krokety, papája salmorejo , tatemado avokádový tatarák nebo burger "The Latin Burguer" vyrobený z pikantních chilli fazolí, do kterých se přidává sýr.vegan a okra.

La Veganesa, Calle San Antonio Abad, 5, Cádiz

Nyní jedeme do Cádizu, abychom si pochutnali na La Veganesa, domácím a veganském jídle připravovaném denně, mezi nimiž vynikají plněná vejce, lívanečky s čerstvými mořskými řasami a sójovou majonézou a  lesními houbami s pepřem Padrón.

Hicurri, Plaza de los Girones, 4, Granada

Pokud jste na návštěvě Granady a jste vegani, jděte do Hicurri: kuchyně je otevřená po celý den a nabízí denní menu s pokrmy, jako je salmorejo s avokádem, seitan tikka masala a basmati, ratatouille s chudými bramborami a dezerty, jako je mandlové tiramisu a kakaový a kokosový pudink.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Léto v Malaze

04.01.2024

Léto v Malaze je jistota nádherného počasí. Malaga je populární destinací pro letní dovolenou, a mnoho lidí si tuto oblast vybírá kvůli slunečnému středomořskému podnebí, krásným plážím a bohaté historii a kultuře. Zde jsou některé důvody, proč by letní dovolená v Malaze mohla být skvělým zážitkem:

Jarní prázdniny v roce 2024 probíhají v období od 5. února do 17. března. Přinášíme Vám přehled termínů pro jednotlivé okresy.