Blog

Zpáteční letenky z Ostravy do Malagy jsou nyní dostupné na srpnové termíny už za fantastických 1 867 Kč! Nejvýhodnější letenky najdete na druhou polovinu srpna 2024.

Léto v Malaze

04.01.2024

Léto v Malaze je jistota nádherného počasí. Malaga je populární destinací pro letní dovolenou, a mnoho lidí si tuto oblast vybírá kvůli slunečnému středomořskému podnebí, krásným plážím a bohaté historii a kultuře. Zde jsou některé důvody, proč by letní dovolená v Malaze mohla být skvělým zážitkem:

Jarní prázdniny v roce 2024 probíhají v období od 5. února do 17. března. Přinášíme Vám přehled termínů pro jednotlivé okresy.

Od června bude irská nízkonákladovka nově létat na lince z Ostravy do Malagy. Nejvýhodnější zpáteční letenky pořídíme za parádních 2 358 Kč. Výhodné ceny letenek i v letnách term=inech. V ceně letenek od Ryanair je vždy malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm.

Malaga se pomalu připravuje na Vánoce. Ulice se začínají plnit dekoracemi a světly, která předpovídají brzký začátek tradičního osvětlení centra Malagy.

Tento pátek 4.8, stejně jako každý první pátek v srpnu, se na celé planetě slaví Světový den piva , známý také jako Světový den piva, svátek, jehož cílem je uctít jeden z nejoblíbenějších alkoholických (a nealkoholických Pivo . Historie této oslavy je poněkud rozptýlená, protože neexistuje žádný konkrétní dokumentovaný původ těchto oslav. Má se...

Španělsko je známé svými vynikajícími víny a má mnoho regionů, které produkují vynikající vína. Zde je několik regionů ve Španělsku, které jsou známé pro svá vynikající vína: