Nová linka New York - Malaga

01.06.2023

V 7:25 přistál na letišti v Malaze první let United Airlines spojující New York s Malagou. 

Tímto způsobem je Malaga opět spojena s New Yorkem, po čtyřech letech bez přímého letu po pozastavení této linky Delta Airlines v roce 2019. Nyní to obnovuje letecká společnost United Airlines, v současnosti největší na světě. přímé spojení. 

Včera v 17:55 v New Yorku odletěl z letiště Newark United Boeing 757-200 se 169 plnými sedadly, z toho šestnáct ve třídě Polaris. Předtím manažeři společnosti v čele s viceprezidentem pro aliance a plánování Patrickem Quaylem a cestující oslavili inauguraci této trasy přestřižením pásky v terminálu C.

Minutu před plánovaným termínem příletu, konkrétně v 7:25, dorazilo toto letadlo na letiště v Malaze. 

Nová linka bude fungovat tři dny v týdnu, úterý, čtvrtek a sobotu, a zůstane aktivní do 28. září. První letadlo z Malagy do New Yorku odlétá zítra 2. v 9:40. Očekávání od této nové trasy, na níž tato severoamerická letecká společnost nabídne více než 17 000 míst v obou směrech, v 52 pravidelných zpátečních letech, jsou nejvyšší v provincii.


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Tento pátek 4.8, stejně jako každý první pátek v srpnu, se na celé planetě slaví Světový den piva , známý také jako Světový den piva, svátek, jehož cílem je uctít jeden z nejoblíbenějších alkoholických (a nealkoholických Pivo . Historie této oslavy je poněkud rozptýlená, protože neexistuje žádný konkrétní dokumentovaný původ těchto oslav. Má se...

Španělsko je známé svými vynikajícími víny a má mnoho regionů, které produkují vynikající vína. Zde je několik regionů ve Španělsku, které jsou známé pro svá vynikající vína:

Španělsko má různé klimatické podmínky v závislosti na regionu. Obecně lze však říci, že nejlepší počasí většinou najdete během jara (březen až květen) a na podzim (září a říjen). Teploty jsou mírné a příjemné, a často je slunečno. Letní měsíce (červenec a srpen) jsou obvykle horké, zejména ve vnitrozemí a na jihu země, a mohou být doprovázeny...