Nová linka New York - Malaga

01.06.2023

V 7:25 přistál na letišti v Malaze první let United Airlines spojující New York s Malagou. 

Tímto způsobem je Malaga opět spojena s New Yorkem, po čtyřech letech bez přímého letu po pozastavení této linky Delta Airlines v roce 2019. Nyní to obnovuje letecká společnost United Airlines, v současnosti největší na světě. přímé spojení. 

Včera v 17:55 v New Yorku odletěl z letiště Newark United Boeing 757-200 se 169 plnými sedadly, z toho šestnáct ve třídě Polaris. Předtím manažeři společnosti v čele s viceprezidentem pro aliance a plánování Patrickem Quaylem a cestující oslavili inauguraci této trasy přestřižením pásky v terminálu C.

Minutu před plánovaným termínem příletu, konkrétně v 7:25, dorazilo toto letadlo na letiště v Malaze. 

Nová linka bude fungovat tři dny v týdnu, úterý, čtvrtek a sobotu, a zůstane aktivní do 28. září. První letadlo z Malagy do New Yorku odlétá zítra 2. v 9:40. Očekávání od této nové trasy, na níž tato severoamerická letecká společnost nabídne více než 17 000 míst v obou směrech, v 52 pravidelných zpátečních letech, jsou nejvyšší v provincii.


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Zpáteční letenky z Ostravy do Malagy jsou nyní dostupné na srpnové termíny už za fantastických 1 867 Kč! Nejvýhodnější letenky najdete na druhou polovinu srpna 2024.

Léto v Malaze

04.01.2024

Léto v Malaze je jistota nádherného počasí. Malaga je populární destinací pro letní dovolenou, a mnoho lidí si tuto oblast vybírá kvůli slunečnému středomořskému podnebí, krásným plážím a bohaté historii a kultuře. Zde jsou některé důvody, proč by letní dovolená v Malaze mohla být skvělým zážitkem:

Jarní prázdniny v roce 2024 probíhají v období od 5. února do 17. března. Přinášíme Vám přehled termínů pro jednotlivé okresy.